Кошик здоров'я

Старша медична сестра

Білобровчук Наталія Леонідівна

Щоб бути здоровим - дуже важливо бути щасливим. Микола Амосов
До обов'язків сестри медичної старшої відносять: - постійний контроль за станом здоров'я вихованців; - проведення обов'язкових медичних оглядів і профілактичних щеплень дітей; - надання невідкладної медичної допомоги дітям у разі гострого захворювання або травми;- здійснення щоденного контрою за організацією, безпекою та якістю харчування;- дотримання раціонального режиму навчально-виховної діяльності, навчального навантаження;- дотримання санітарно-гігієнічних вимог та протиепідемічного режиму;- проведення санітарно-просвітницької роботи серед дітей, батьків або осіб, які їх замінюють та працівників дошкільного закладу тощо.