Адміністрація закладу

Вівторок: 14.00-17.00

П'ятниця: 10.00-13.00

Професійне кредо:

" Ми керуємо речами. А людей ми ведемо за собою " (Стівен Р. Кові)

Відповідальний, сучасний керівник, яка щиро ділиться знаннями та досвідом із своїми колегами. В роботі дотримується демократичного стилю управління. Її керівні дії спрямовані на створення спрятливих умов для всіх учасників освітньо-виховної системи ЗДО. Спокійна, вважена, справедлива та цілеспрямована, яка постійно турбується про імідж дошкільного закладу. Твердо переконана, що особистий приклад та індивідуальний підхід до кожного є запорукою успішної роботи сформованого колективу. Також Тетяна Дмитрівна усвідомлює, що саме дошкільний заклад покликаний створити ту атмосферу затишку і комфорту, де діти мають зростати здоровими і щасливими. Тому робить все можливе для процвітання маленької дитячої країни ім'я якій "Пролісок". У Тетяни Дмитрівни тонко поєднуються розум та краса, простота та інтелігентність, вимогливість і доброта, а головне - велика любов до дітей. Вона завжди у постійному пошуку, її педагогічне чуття поєднується з широкими знаннями, які постійно поповнюються. Це справжній майстер своєї справи, який вміє згуртувати і вести за собою педагогічний колектив.

Вихователь-методист

Семенець Марія Олексндрівна

"Найбільш вірний шлях до успіху - весь час пробувати ще один раз"   Томас Едісон

Оптимістична, ерудована, віддана обраній професії. Її орієнтир на всебічне підвищення професійної майстерності кожного вихователя, розвиток творчого потенціалу педагогічного колективу, прагнення до досягнення оптимальних результатів навчання, виховання і розвитку дошкільників.

Режисер життєдіяльності вихователів та дітей, незамінний порадник, який щедро передає власний досвід колегам. Алла Володимирівна володіє високою загальною та професійною культурою. Активно працює над створенням продуктивного освітнього простору в закладі.

Вихователь - методист роботою займається,
Освітньо - виховний процес організовувать старається,
Аналізує він, планує і координує,
Педколективу всю діяльність вміло контролює.
Програми розвитку завчасно розробляє
В педагогічних планах і розробках помагає.
Роботу методичну він проводить в колективі
Заняття, семінари, консультації сміливі.
Крім того, бере участь у роботі із батьками
Інформацію потрібну надає і тату, й мамі.
Всім вихователям завжди він сміло допоможе,
Як працювати із дітьми він підказати зможе.
Батьки із методистом проконсультуватись можуть
У розвитку дитини методист їм допоможе.
І щоб задовольнити педагогів всіх потреби
Оцінювати й розуміти правильно їх треба.
І знати що й для кого у житті є найцінніше,
Повага, визнання, чи що для них найголовніше.
Тому, щоб бути мудрим керівництвом, треба вміти
Допомагати всім колегам та їх розуміти.

Завідувач господарством

Рішко Валентина Леонідівна

Життєве кредо: "Кожна прожита хвилина - частинка життя, а кожну частинку життя треба гідно прожити."

На високому професійному рівні організовує і проводить господарську діяльність, спрямовує і координує роботу підпорядкованого їй технічного і обслуговуючого персоналу ЗДО.

Володіє достатнім практичним досвідом, якісно та в повному обсязі виконує покладені на неї посадові обов'язки.